İnternet Sitesinden Davetiye Sipariş Nasıl Verilir?

/yuklenen/sunnetdavetiyesi.com/internetten-davetiye-siparisi-vermek.jpgSitemizden inceleyerek beğendiğiniz sünnet davetiyesi siparişini, sitemize üye olmadan verebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz miktarı seçerek sepete ekleyip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.Sipariş sayfasına gireceğiniz davet bilgileriniz, siparişinizi tamamladığınızda bize ulaşacaktır.

Ayrıca beğendiğiniz davetiyenin sipariş ve davet bilgilerini whatsapp numaramıza göndererek de sipariş işleminizi başlatabilirsiniz.

 

Davetiye Siparişinin İşleme Alınması

Davet bilgileri ve iletişim bilgileri eksiksiz olan siparişler için aynı gün içinde baskı taslağı hazırlanarak, e posta ya da whatsapp üzerinden onayınıza gönderilir. Varsa bildireceğiniz değişiklikler yapılarak baskı taslağı son haline getirildikten ve baskı onayınız alındıktan sonra üretim aşaması planlanır.

 

Davetiye Siparişinin Baskıya Alınması

Baskı onayı verilmiş ve ödemesi tamamlanmış siparişler baskıya alınır. Baskı onayını takip eden 3 işgünü içinde baskı tamamlanarak, siparişler kargoya teslim edilir. Kargo için davetiyeler, yol ve zaman göz önünde bulundurularak zarar gelmeyecek şekilde ambalajlanır. Önce kolilenir ve sonrasında yolda olabilecek herhangi bir sıvı geçişini  engelleyecek şekilde plastik poşetlerle tekrar sarılır.

 

Kargo Bilgisinin Paylaşılması

Davetiye siparişinizin üretimi tamamlanıp, ürünler kargoya teslim edildiğinde size kargo takip bilgileri gönderilir. 

 

Diğer Bilgiler

Sitemizdeki sünnet davetiyeleri en kaliteli katalog ürünlerinin en beğenilen modellerinden seçilmiştir. Baskı sırasında oluşabilecek üretim hatalarına karşı da siparişler kalite kontrolden geçirildikten sonra kargoya verilmektedir.

 

Baskı onayı verilmiş siparişlerde yazı değişikliği yapılamamaktadır. Zaruri durumlarda 2. kalıp ücreti fiyata yansıtılır.

 

Davetiyeler üzerindeki ip, kurdele, boncuk, püskül gibi aksesuarların takılması, varsa zarflama işlemi ve davetli isimlerinin yazılması müşteriye aittir.

 

Davetiyeler üzerindeki desen, figür, renk ve aksesuarlarda değişiklik yapılamaz.  

 

Sünnet davetiyesi siparişlerinin Dünya' nın ve Türkiye'nin her yerine gönderilmektedir. Yurt dışı siparişlerde ülke ve ağırlığa göre kargo ücreti hesaplanarak bildirilmektedir.  

 

Gizlilik

Sünnet davetiyenizin fotoğrafları internet sitemizde ya da sosyal medya hesaplarımızda izniniz olmadan kullanılmaz

 

 

 
Web Tasarım Sapka.org   ©